“Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul 2013”

1030-tesekkur-2013

” YAPI FUARLARI – TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabancı katılımcı sayısı ile dünya standartlarında hizmet sunan uluslararası bir YAPI MALZEMELERİ ve TEKNOLOJİLERİ zirvesidir.

YAPI FUARLARI – TURKEYBUILD, YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ (YEM) ve ITE GROUP PLC’nin ortak iştiraki olan YEM FUARCILIK A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

YEM FUARCILIK, Yapı-Endüstri Merkezi’nin Türk yapı sektöründeki 45 yıllık bilgi birikimi, uzmanlığı ve güvencesini dünyanın önde gelen fuarcılık şirketi ITE Group’un uluslararası bilgi ağıyla bir araya getirmektedir.

YEM FUARCILIK İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlediği YAPI FUARLARI – TURKEYBUILD ile Türkiye’nin de içinde yer aldığı Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu) Ülkeleri’ne hizmet sunmaktadır. Her yıl devasa boyuttaki sektörel buluşmalara başarıyla ev sahipliği yapan YEM FUARCILIK, kapsadığı bölge ve sunduğu içerik nedeniyle, yapı sektörünün en güçlü fuar organizasyonu şirketi olarak nitelendirilmektedir.

109.537 ziyaretçiyi ağırlayan 36. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İstanbul 2013’de düzenlenen etkinliklerle yoğun uluslararası iş bağlantıları gerçekleşti. Dünyanın lider fuarcılık firmaları ile gerçekleştirdiği işbirlikleri sonucunda etki alanını genişleten Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’un İş Geliştirme Platformu kapsamında düzenlediği Konuk Ülke Projesi’nin bu yılki konuğu Azerbaycan’dı. Fuarla ilgili detaylı bilgi edinmek için aşağıda yer alan dokümanları inceleyebilirsiniz.”

Kaynak : http://www.yapifuari.com.tr/ Citer ce billet
oui (2013, 22 mai). “Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul 2013” Observatoire Urbain d'Istanbul. Consulté le 19 mai 2024, à l’adresse https://doi.org/10.58079/slwz

Vous aimerez aussi...

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur comment les données de vos commentaires sont utilisées.

Rechercher dans OpenEdition Search

Vous allez être redirigé vers OpenEdition Search